Interpretacje do przepisu
§ 3 pkt 10 rozporządzenia w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów

 

Wybierz przepis

art. ust. pkt lit.

Wybór obejmuje dokładnie wskazany przepis, np. art.5 nie obejmie art.5 ust.1 pkt 1


2/442400 - interpretacji podatkowych do przepisu § 3 pkt 10 rozporządzenia w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów

1

2018.01.17 - Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej - 0112-KDIL2-3.4012.516.2017.2.WB
     ∟Podatek od towarów i usług w zakresie opodatkowania sprzedaży Sklepu.

2013.03.26 - Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach - IBPBI/1/415-1594/12/AP
     ∟dot. sposobu prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów

1

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj