Interpretacje do przepisu
art. 36 ust. 1 ustawy o rachunkowości

 

Wybierz przepis

art. ust. pkt lit.

Wybór obejmuje dokładnie wskazany przepis, np. art.5 nie obejmie art.5 ust.1 pkt 1


3/442400 - interpretacji podatkowych do przepisu art. 36 ust. 1 ustawy o rachunkowości

1

2019.11.06 - Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej - 0112-KDIL3-3.4011.335.2019.1.MC
     ∟Skutki podatkowe wypłaty zysku wypracowanego w ramach działalności gospodarczej po przekształceniu w spółkę kapitałową.

2010.04.22 - Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach - IBPBI/2/423-162/10/MS
     ∟W jaki sposób wartość wniesionych aportem nieruchomości powinna zostać ujęta w kosztach uzyskania przychodu ze sprzedaży przez spółkę komandytową poszczególnych lokali, wraz z odpowiednim udziałem w prawie własności gruntu?

2010.04.22 - Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach - IBPBI/2/423-587/10/MS
     ∟W jaki sposób wartość wniesionych aportem nieruchomości powinna zostać ujęta w kosztach uzyskania przychodu w razie sprzedaży całości lub części tych nieruchomości przez spółkę komandytową?

1

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj