Skorowidz tematyczny interpretacji
podatkowych

 

Podatek od czynności cywilnoprawnych → Przepisy przejściowe i końcowe 2 / 442400  │  wszystkie tematy

1

2008.08.12 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB2/436-175/08-2/MZ
     ∟ Czy w przedstawionym stanie faktycznym, umowa zamiany nieruchomości pomiędzy Spółką a Gminą będzie zwolniona z podatku od czynności cywilnoprawnych przewidzianego w art. 2 pkt 1 lit. g) ustawy o PCC?

2005.09.30 - Urząd Skarbowy Kraków-Śródmieście - PM/436-4a/05/MSM
     ∟ Czy wobec zmiany z dniem 01.01.2001 r. przepisów podatkowych dotyczących opodatkowania pożyczek należy zastosować, do niezgłoszonej umowy z dnia 03.01.1999 r., przepisy ustawy o podatku od czynności cywilnoprawnych?

1Ok. 95% interpretacji zawartych w bazie epodatnik.pl zostało przyporządkowanych do wyżej wymienionych kategorii tematycznych.

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj