Skorowidz tematyczny interpretacji
podatkowych

 

Ustawa o grach hazardowych → Sprawozdawczość 2 / 442400  │  wszystkie tematy

1

2012.07.19 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPP2/443-420/12-2/IG
     ∟ Czy Spółka prawidłowo postąpi nie ujmując w ewidencji podstaw opodatkowania fikcyjnych zdarzeń i nie odprowadzi od tego podatku od gier?

2012.02.08 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPP2/443-1314/11-2/IG
     ∟ Czy Spółka powinna rozpoznać przychód w automacie w wyższej kwocie i odprowadzić podatek od gier pomimo, iż nie było wpłaty środków pieniężnych, czy w kwocie rzeczywiście uzyskanej?

1Ok. 95% interpretacji zawartych w bazie epodatnik.pl zostało przyporządkowanych do wyżej wymienionych kategorii tematycznych.

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj