Umowa o udostępnienie telefonu służbowego
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Umowa o udostępnienie telefonu służbowego
Dział: Umowy
Rozmiar: 43.00 Kb
Typ pliku: *.doc Umowa o udostępnienie telefonu służbowego
Wersja pliku: 1.00
Data publikacji: 2013-04-08 09:44:53
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Zgodnie z Kodeksem pracy pracownik, któremu powierzono z obowiązkiem zwrotu albo do wyliczenia się telefon, odpowiada w pełnej wysokości za szkodę powstałą w tym mieniu. Lepiej zatem podpisać stosowną umowę z pracownikiem, któremu udostępniamy telefon komórkowy, niż jej nie podpisywać.

Przygotowana przez epodatnik.pl umowa obejmuje zarówno pracowników, jak i osoby zatrudnione na podstawie umów cywilnoprawnych. Określa warunki użytkowania i zabezpieczenia telefonu, co jest szczególnie istotne w przypadku smartfonów umożliwiających pobieranie aplikacji.

Na zakończenie warto zalecić nie wprowadzanie obowiązków odbierania telefonów po godzinach pracy, gdyż może to oznaczać obowiązek pozostawania pracownika „pod telefonem” (dyżur). W przypadku stanowisk kierowniczych może to jednak zostać wprowadzone w postaci zapisu „Pracownik może zostać powiadomiony za pośrednictwem przekazanego telefonu o ważnych zdarzeniach związanych z kierowanym przez niego działem …. i powinien w miarę możliwości sprawdzać połączenia przychodzące oraz wiadomości SMSy.”

Aktualny na rok:: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj