Faktura VAT RR 2011-2017
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Faktura VAT RR 2011-2017
Dział: Dokumenty (dowody) księgowe
Rozmiar: 83.00 Kb
Typ pliku: *.xlsx Faktura VAT RR 2011-2017
Wersja pliku: 3.01
Data publikacji: 2014-05-14 13:49:07
Autor: Artur M. Brzeziński


Plik sponsorowany przez:

Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Faktura VAT RR służy do dokumentowania zakupów od rolnika ryczałtowego (zwolnionego z VAT). Rolnik taki otrzymuje zryczałtowany zwrot VAT od nabywcy produktów rolnych. Fakturę VAT RR wystawia nabywca. Wersja zgodna z przepisami obowiązującymi w latach 2011-14. Najnowsza wersja zawiera również pola służące do rozliczenia wpłat na fundusze zgodnie z ustawą o funduszach promocji produktów rolno-spożywczych.

Aktualny na rok:: 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011


Poglądowy obraz pliku:

Faktura VAT RR 2011-2017


Problemy z otwarciem pliku w nowym formacie *.xlsx? Zarówno OpenOffice jak i starsze wersje Microsoft Office pozwalają na otwarcie tego rodzaju plików. Sprawdź wskazówki praktyczne na stronach Microsoft oraz OpenOffice

Zgłoś błąd pliku lub problem z pobraniem

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj