Umowa cesji domeny internetowej
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Umowa cesji domeny internetowej
Dział: Umowy
Rozmiar: 37.00 Kb
Typ pliku: *.doc Umowa cesji domeny internetowej
Wersja pliku: 1.00
Data publikacji: 2013-03-18 10:10:50
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Co prawda podpisana pisemna dyspozycja zmiany abonenta domeny jest potwierdzeniem na piśmie zawarcia umowy cesji domeny internetowej, ale nie zawsze cesja domeny następuje przy wykorzystaniu formy pisemnej, czasem przerejestrowanie domeny może nastąpić w innej formie. Niemniej jednak warto podpisać na taką okoliczność odddzielną umowę na piśmie, która pozwoli stronom uniknąć kłopotów. Dzięki pisemnej umowie:

  • sprzedający chętnie dokona czynności związanych z rejestracją nowego abonenta domeny przed otrzymaniem pełnej zapłaty;
  • kupujący będzie miał pewność, że nabywa prawa do domeny wolne od obciążeń, a w razie problemów - że sprzedający na pewno poniesie finansowe konsekwencje zaniedbań.

Aktualny na rok:: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj