Umowa z nianią - umowa uaktywniająca
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Umowa z nianią - umowa uaktywniająca
Dział: Umowy
Rozmiar: 50.00 Kb
Typ pliku: *.doc Umowa z nianią - umowa uaktywniająca
Wersja pliku: 1.01
Data publikacji: 2013-03-18 10:11:42
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Ustawa z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 wprowadziła tzw. umowę uaktywniającą. Przeczytaj, co powinna taka umowa zawierać, i pobierz bezpłatnie wzór takiej umowy. Wzór umowy z nianią przygotowany przez ePodatnik.pl zawiera wiele postanowień zapewniających sprawną współpracę oraz wszystkie postanowienia wymagane prawem dla sfinansowania przez Państwo składek ZUS niani.

Warto dodać, że nie ma sensu ujmowanie w treści umowy oświadczenia czy zobowiązania w zakresie spełnienia warunków pozwalających na sfinansowanie składek ZUS niani przez Skarb Państwa. To zaciemnia warunki i umowy i nie jest wymagane prawem. Warunki są spełnione lub nie. Dodatkowe warunki mogą jednak być przydatne, jeżeli niania pragnie się zabezpieczyć przed składkami ZUS. W takim jednak wypadku Niania najlepiej zabezpieczy się, jeżeli w umowie określi kwotę wynagrodzenia jako kwotę netto. Ewentualne składki ZUS dopłacą jej pracodawcy

Aktualny na rok:: 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj