Ewidencja pomyłek na kasie fiskalnej
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Ewidencja pomyłek na kasie fiskalnej
Dział: Ewidencje i księgi podatkowe
Rozmiar: 55.00 Kb
Typ pliku: *.xlsx Ewidencja pomyłek - kasa fiskalna / rejestrująca
Wersja pliku: 1.00
Data publikacji: 2013-04-08 10:24:08
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Rozporządzenie Ministra Finansów z 15 marca 2013 r. w sprawie kas rejestrujących wprowadza od 1 kwietnia 2013 r. obowiązek prowadzenia oddzielnej ewidencji pomyłek. W przypadku wystąpienia oczywistej pomyłki w ewidencji podatnik dokonuje niezwłocznie jej korekty przez ujęcie jej w odrębnej ewidencji.

Ewidencja epodatnik.pl w excelu spełnia wymogi określone rozporządzeniem. Nowe przepisy obejmują również obowiązek prowadzenia ewidencji zwrotów towarów i uznanych reklamacji, oraz podpisywania protokołów reklamacji.

Aktualny na rok:: 2016 2015 2014 2013


Poglądowy obraz pliku:

Ewidencja pomyłek - kasa fiskalna / rejestrująca


Problemy z otwarciem pliku w nowym formacie *.xlsx? Zarówno OpenOffice jak i starsze wersje Microsoft Office pozwalają na otwarcie tego rodzaju plików. Sprawdź wskazówki praktyczne na stronach Microsoft oraz OpenOffice

Zgłoś błąd pliku lub problem z pobraniem

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj