Kalkulator odsetek - rozliczenie wpłat
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Kalkulator odsetek - rozliczenie wpłat
Dział: Kalkulatory w excelu
Rozmiar: 113.00 Kb
Typ pliku: *.xlsx Kalkulator odsetek - rozlicza wpłaty na zaległość, odsetki oraz koszty upomnienia
Wersja pliku: 2.30
Data publikacji: 2016-02-02 15:37:20
Autor: Artur M. Brzeziński


Plik sponsorowany przez:

Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Bezpłatny kalkulator. Gdy wpłacasz zaległość podatkową, nie zawsze wpłacasz ją w całości. Zdarza się, że spłacasz jedynie część zadłużenia, w związku z czym powstaje konieczność ustalenia, ile spłaciłeś kapitału, ile odsetek, a ile zostało zaliczone na koszty upomnień. Z twojej wpłaty urząd potrąci bowiem odsetki proporcjonalnie przypadające na wpłacaną przez Ciebie kwotę.

Również w przypadku zobowiązań cywilnoprawnych, gdy kontrahent spłaca nam dług częściowo, mamy prawo potrącić przede wszystkim odsetki od całości długu, przypadające do dnia zapłaty. Przy następnej wpłacie uwzględniamy jedynie odsetki od kwoty długu przypadające po dniu dokonania poprzedniej wpłaty.

Kalkulator rozlicza kwotę wpłaconą na dług, odsetki oraz koszty upomnienia.

Kalkulator oblicza odsetki podatkowe standardowe i preferencyjne, odsetki ustawowe (cywilnoprawne, gospodarcze) oraz odsetki umowne wg podanej stawki.

Kalkulator zaokrągla odsetki podatkowe zgodnie z przepisami obowiązującymi od 1.1.2006 r. Kalkulator zaokrągla odsetki ustawowe i umowne zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W przypadku zmiany stawek odsetek: podatkowych, ustawowych należy pobrać nową wersję kalkulatora. 

Aktualne stawki odsetek od 01.01.2016 r.

Aktualny na rok:: 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj