Dowód zwiększenia kosztów
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Dowód zwiększenia kosztów
Dział: Dokumenty (dowody) księgowe
Rozmiar: 57.00 Kb
Typ pliku: *.xlsx Dowód zwiększenia kosztów
Wersja pliku: 1.00
Data publikacji: 2013-05-13 22:26:58
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Bezpłatne, zgodne z przepisami, formularze excel - dowód zwiększenia kosztów. Stosują je prowadzący podatkową księgę przychodów i rozchodów.

Wprowadzony od roku 2013 przepis art. 24d ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych nałożył na podatników obowiązek korekty kosztów uzyskania przychodów w sytuacji, gdy kwota należności zaliczona do kosztów uzyskania przychodów nie została zapłacona w terminach określonych w ustawie.

Podstawę księgowań stanowią m.in. dokumenty określające zwiększenie kosztów uzyskania przychodów na podstawie art. 24d ustawy o podatku dochodowym (dowody zwiększenia kosztów).

Nowe dowody księgowe ustanowiła nowelizacja rozporządzenia w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów od 11 maja 2013 r.

Aktualny na rok:: 2017 2016 2015 2014 2013


Poglądowy obraz pliku:

Dowód zwiększenia kosztów


Problemy z otwarciem pliku w nowym formacie *.xlsx? Zarówno OpenOffice jak i starsze wersje Microsoft Office pozwalają na otwarcie tego rodzaju plików. Sprawdź wskazówki praktyczne na stronach Microsoft oraz OpenOffice

Zgłoś błąd pliku lub problem z pobraniem

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj