Miesięczne zestawienie dokumentów - zmniejszenie kosztów, zwiększenie przychodów
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Miesięczne zestawienie dokumentów - zmniejszenie kosztów, zwiększenie przychodów
Dział: Ewidencje i księgi podatkowe
Rozmiar: 57.00 Kb
Typ pliku: *.xlsx Miesięczne zestawienie dokumentów dotyczące zmniejszenia kosztów, zwiększenia przychodów
Wersja pliku: 1.00
Data publikacji: 2013-05-13 23:23:18
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Płatność SMS Premium niedostępna
zmiany od września 2021 r.
Opis pliku:

Bezpłatne miesięczne zestawienie dokumentów dotyczące zmniejszenia kosztów, zwiększenia przychodów w excelu.

Zapisy w księdze dotyczące zmniejszenia kosztów uzyskania przychodów (zwiększenia przychodów) oraz zwiększenia kosztów uzyskania przychodów, na podstawie art. 24d ustawy o podatku  dochodowym, mogą być dokonywane codziennie na podstawie dowodów księgowych, lub raz w miesiącu na podstawie miesięcznego zestawienia tych dowodów księgowych.

Dowód zmniejszenia kosztów albo zwiększenia przychodów będzie księgowany codziennie, a miesięczne zestawienie dokumentów dotyczące zmniejszenia kosztów, zwiększenia przychodów – raz w miesiącu.

Ewidencja wprowadzona nowelizacją rozporządzenia w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów od 11 maja 2013 r. do końca 2015 r.

Aktualny na rok:: 2015 2014 2013

Reklamacje SMS Premium:

redakcja@epodatnik.pl (przekaż nam opis błędu transakcji znajdujący się powyżej oraz swój numer telefonu i przybliżony czas wysłania SMS).

Regulamin usługi SMS Premium

Usługa działa w: Orange, Play, Plus, T-Mobile (z wirtualnych operatorów: Polsat Cyfrowy i Sferia S.A.)


Poglądowy obraz pliku:

Miesięczne zestawienie dokumentów dotyczące zmniejszenia kosztów, zwiększenia przychodów


Problemy z otwarciem pliku w nowym formacie *.xlsx? Zarówno OpenOffice jak i starsze wersje Microsoft Office pozwalają na otwarcie tego rodzaju plików. Sprawdź wskazówki praktyczne na stronach Microsoft oraz OpenOffice

Zgłoś błąd pliku lub problem z pobraniem

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj