Faktura VAT 2014-2017
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Faktura VAT 2014-2017
Dział: Dokumenty (dowody) księgowe
Rozmiar: 80.00 Kb
Typ pliku: *.xlsx Faktura VAT w excelu 2014-2017 + duplikat
Wersja pliku: 1.02
Data publikacji: 2015-01-27 14:47:01
Autor: Artur M. Brzeziński


Plik sponsorowany przez:

Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Faktura VAT - wzór aktualny na lata 2014-2017 po zmianach przepisów. Zawiera stawki 23, 22, 8, 7, 5, 4, 0%, zw, np. Pola wyboru jednostek miary i stawek VAT, sporo miejsca na opisy usługi.

Formularz faktury VAT zawiera opcję metody kasowej, odwrotnego obciążenia VAT, możliwość wystawienia faktury VAT końcowej po fakturach zaliczkowych a także opcję wystawienia duplikatu faktury VAT.

Aktualny na rok:: 2017 2016 2015 2014


Poglądowy obraz pliku:

Faktura VAT w excelu 2014-2017 + duplikat


Problemy z otwarciem pliku w nowym formacie *.xlsx? Zarówno OpenOffice jak i starsze wersje Microsoft Office pozwalają na otwarcie tego rodzaju plików. Sprawdź wskazówki praktyczne na stronach Microsoft oraz OpenOffice

Zgłoś błąd pliku lub problem z pobraniem

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj