Faktura VAT proforma 2014-2016
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Faktura VAT proforma 2014-2016
Dział: Dokumenty (dowody) księgowe
Rozmiar: 64.00 Kb
Typ pliku: *.xlsx Faktura VAT proforma 2014-2016
Wersja pliku:
Data publikacji: 2013-12-28 14:01:18
Autor: Artur M. Brzeziński


Plik sponsorowany przez:

Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Od 1 stycznia 2013 r. w przepisach dotyczących faktur nastąpiło sporo zmian. Najbardziej podchwytliwa to brak obowiązkowego napisu 'faktura' w treści faktury, co powoduje poważne zmiany w zasadach wystawiania ... faktur proforma. Wystawiając proformę na takich zasadach jak w roku minionym narażamy się w niektórych przypadkach na zapłatę podatku VAT objętego proformą (bo z reguły byłaby to nawet bez napisu 'faktura' poprawna faktura VAT, zobowiązująca do zapłaty VAT na niej wykazanego). Identyczna zasada obowiązuje w roku 2014 po kolejnej zmianie przepisów.

ePodatnik.pl proponuje nie wpisywać numeru VAT (NIP) sprzedawcy, który jest elementem minimalnym treści faktury.

Aktualny na rok:: 2016 2015 2014


Poglądowy obraz pliku:

Faktura VAT proforma 2014-2016


Problemy z otwarciem pliku w nowym formacie *.xlsx? Zarówno OpenOffice jak i starsze wersje Microsoft Office pozwalają na otwarcie tego rodzaju plików. Sprawdź wskazówki praktyczne na stronach Microsoft oraz OpenOffice

Zgłoś błąd pliku lub problem z pobraniem

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj