Faktura VAT uproszczona 2014-2016
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Faktura VAT uproszczona 2014-2016
Dział: Dokumenty (dowody) księgowe
Rozmiar: 81.00 Kb
Typ pliku: *.xlsx Faktura VAT uproszczona 2014-2016 - dla jednej stawki VAT
Wersja pliku: 1.00
Data publikacji: 2013-12-28 15:06:39
Autor: Artur M. Brzeziński


Plik sponsorowany przez:

Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Począwszy od roku 2013 w niektórych przypadkach (głównie sprzedaż krajowa, opodatkowana w kraju) podatnicy mogą wystawiać tzw. faktury uproszczone przy należnościach nie przekraczających 450 zł albo 100 euro (i tylko w tych walutach). Faktury te nie zawierają wielu danych i wystawia się je po prostu szybciej, prościej.

Niniejszy wzór jest w pełni zgodny z obowiązującym prawem oraz może być stosowany dla towarów i usług opodatkowanych jedną i tą samą stawką VAT (np. na jednej fakturze tylko towary i usługi w stawce VAT 23%, albo w stawce 8%, ale nie towar opodatkowany VAT 23% i drugi opodatkowany VAT 8%).

Wersja zgodna z nowelizacją wchodzącą w życie od 1 stycznia 2014 r.

Aktualny na rok:: 2016 2015 2014


Poglądowy obraz pliku:

Faktura VAT uproszczona 2014-2016 - dla jednej stawki VAT


Problemy z otwarciem pliku w nowym formacie *.xlsx? Zarówno OpenOffice jak i starsze wersje Microsoft Office pozwalają na otwarcie tego rodzaju plików. Sprawdź wskazówki praktyczne na stronach Microsoft oraz OpenOffice

Zgłoś błąd pliku lub problem z pobraniem

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj