Faktura korygująca VAT rabat w danym okresie 2014-2016
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Faktura korygująca VAT rabat w danym okresie 2014-2016
Dział: Dokumenty (dowody) księgowe
Rozmiar: 64.00 Kb
Typ pliku: *.xlsx Faktura korygująca VAT rabat w danym okresie 2014-2016
Wersja pliku: 1.00
Data publikacji: 2013-12-28 15:27:27
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Od 1 stycznia 2013 r. faktury korygujące VAT występują w kilku wariantach. Niniejszy aktywny formularz excel pozwala na udzielenie zbiorczego rabatu od wszystkich transakcji występujących w danym okresie, wskazanym w treści faktury. Takie faktury stosować można np. do rabatów za terminowe regulowanie należności lub za odpowiednio duże zakupy (sprzedaż).

Formularz na rok 2014 istotnie różni się od formularza wystawianego w takiej sytuacji wcześniej.

Aktualny na rok:: 2016 2015 2014


Poglądowy obraz pliku:

Faktura korygująca VAT rabat w danym okresie 2014-2016


Problemy z otwarciem pliku w nowym formacie *.xlsx? Zarówno OpenOffice jak i starsze wersje Microsoft Office pozwalają na otwarcie tego rodzaju plików. Sprawdź wskazówki praktyczne na stronach Microsoft oraz OpenOffice

Zgłoś błąd pliku lub problem z pobraniem

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj