Faktura korygująca VAT zwrot zaliczki 2014-2016
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Faktura korygująca VAT zwrot zaliczki 2014-2016
Dział: Dokumenty (dowody) księgowe
Rozmiar: 63.00 Kb
Typ pliku: *.xlsx Faktura korygująca VAT zwrot zaliczki 2014-2016
Wersja pliku: 1.00
Data publikacji: 2013-12-28 15:29:28
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Faktura korygująca VAT w excelu w wersji na rok 2014 i 2015 występuje w wielu wariantach określonych rozporządzeniem Ministra Finansów. Niniejsza wersja to faktura korygująca dotycząca zwrotu wpłaconej wcześniej zaliczki. Obejmuje zaliczki opodatkowane jedną lub większą ilością stawek VAT. Automatycznie rozlicza podatek VAT na stawki od łącznej kwoty zwróconej zaliczki.

Wzór w pełni zgodny ze znowelizowanymi przepisami obowiązującymi od 1 stycznia 2014 r.

Aktualny na rok:: 2016 2015 2014


Poglądowy obraz pliku:

Faktura korygująca VAT zwrot zaliczki 2014-2016


Problemy z otwarciem pliku w nowym formacie *.xlsx? Zarówno OpenOffice jak i starsze wersje Microsoft Office pozwalają na otwarcie tego rodzaju plików. Sprawdź wskazówki praktyczne na stronach Microsoft oraz OpenOffice

Zgłoś błąd pliku lub problem z pobraniem

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj