Komentarz do rozporządzenia w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów
księgarnia epodatnik.pl

 
Nazwa pliku: Komentarz do rozporządzenia w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów
Dział: Księgarnia epodatnik.pl
Rozmiar: 1379.00 Kb
Typ pliku: *.pdf Komentarz do rozporządzenia w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów
Wersja pliku: 1.00
Data publikacji: 2014-07-11 11:23:13
Autor: Artur M. Brzeziński


Ten plik możesz pobrać jedynie odpłatnie.albo

Zgodnie z regulaminem odpłatna licencja
to licencja wieczysta pliku na dany rok
19,00 zł w tym VAT 0,90 zł.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zakup bez logowania


Opis pliku:

Niniejszy komentarz do poradnik dla zawodowych księgowych i dla podatników księgujących samodzielnie. Nie jest to jednak poradnik dla początkującego księgowego, ograniczający się do wskazania sposobów zaksięgowania najbardziej podstawowych operacji gospodarczych, do ogólnych rozważań na temat amortyzacji albo wystawiania faktur. To poradnik skierowany do czytelnika pragnącego zgłębić istotę poszczególnych przepisów regulujących prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Z biegiem lat rozporządzenie coraz bardziej odbiega bowiem od przepisów ustawowych i to właśnie nakłada na księgowego obowiązek rozwiązania konfliktów pomiędzy ustawą a rozporządzeniem w drodze interpretacji przepisów, pod rygorem uznania księgi za prowadzoną wadliwie czy nierzetelnie.

Przedstawiamy czytelnikowi pierwszy w Polsce komentarz do rozporządzenia w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, oparty na dziesiątkach orzeczeń sądowych, setkach interpretacji podatkowych z lat 2003-2012, a przede wszystkim na doświadczeniu zawodowym autora.

Autor starał się nie powtarzać sformułowań zawartych bezpośrednio w przepisie. Są one podstawą rozważań i komentarz nawiązuje jedynie do ich treści. Należy zatem zalecić czytelnikowi zapoznanie się zarówno z treścią przepisu, jak i komentarza do niego.

Zawiera 215 stron | 420 tys. znaków.

ISBN 978-83-934897-0-1

Aktualny na rok:: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Nota prawna::

Po dokonaniu płatności klikaj aż powrócisz do strony epodatnik.pl - na niej znajdziesz Twój stały indywidualny link do pliku oraz faktury. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu połączenie zostanie przerwane, napisz do redakcja@epodatnik.pl przesyłając informacę o płatności, a prześlemy Ci link do pliku i faktury.

W każdej sytuacji możesz zgłosić reklamację na adres email redakcja@epodatnik.pl - przekaż nam, o który plik chodzi, opis problemu, swój email oraz przybliżony czas płatności (ewentualnie możesz przekazać do wiadomości informacje email o płatności).

Regulamin epodatnik.pl oraz zakres licencji.

Dostawcą usług płatniczych oraz operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068 - Przelewy24.pl.


Poglądowy obraz pliku:

Komentarz do rozporządzenia w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów


Problemy z otwarciem pliku w nowym formacie *.xlsx? Zarówno OpenOffice jak i starsze wersje Microsoft Office pozwalają na otwarcie tego rodzaju plików. Sprawdź wskazówki praktyczne na stronach Microsoft oraz OpenOffice

Zgłoś błąd pliku lub problem z pobraniem

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj