Prostytucja. ANTYporadnik podatkowy.
księgarnia epodatnik.pl

 
Nazwa pliku: Prostytucja. ANTYporadnik podatkowy.
Dział: Księgarnia epodatnik.pl
Rozmiar: 846.00 Kb
Typ pliku: *.pdf Prostytucja. ANTYporadnik podatkowy.
Wersja pliku: 1.00
Data publikacji: 2014-07-11 11:23:13
Autor: Artur M. Brzeziński


Publikacje z księgarni epodatnik.pl można nabyć wyłącznie odpłatnie. Wyloguj się, aby zakupić plik. Pliki z wszystkich innych działów można pobrać bezpłatnie po zalogowaniu.

albo

Płatność SMS Premium niedostępna
zmiany od września 2021 r.
Opis pliku:

Z tej książki dowiesz się, jak udowodnić dochody z nierządu, a jak pod żadnym pozorem tego nie robić. Warto dodać, że w ostatnich latach urzędy kontroli skarbowej dały wiarę trzem spośród trzydziestu sześciu osób powołujących się na uzyskiwanie przychodów z prostytucji. Brak jest zbiorczej statystyki dla urzędów skarbowych. Prostytucja ze względu na korzystne uwarunkowania podatkowe stanowi dla wielu osób furtkę, za którą pragną ukryć dochody niewykazane do opodatkowania, a wykryte przez urząd skarbowy. Stąd poruszana w książce problematyka może znaleźć praktyczne zastosowanie u wielu podatników.

W sytuacji, gdy urzędnik skarbowy otrzymuje niewiarygodne oświadczenie o uzyskiwaniu dochodów z prostytucji, przede wszystkim będzie starał się przeprowadzić dowody opisane w poprzednich rozdziałach. W rozmowach pomiędzy urzędnikami przewijają się jeszcze dwa dodatkowe dowody, których przeprowadzenie ma skłonić podatników powołujących się na przychody z nierządu do odwołania składanych przez nich oświadczeń.

Pierwszym z takich dowodów jest wniosek o przeprowadzenie przez biegłego oględzin ciała osoby rzekomo świadczącej usługi seksualne. W rozmowach urzędnicy podkreślają, że tego typu dowód ma za zadanie zawstydzić podatnika przyznającego się do prostytucji. Należy jednak kategorycznie zaprzeczyć...

Zawiera 67 stron | 90 tys. znaków.

Aktualny na rok:: 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Reklamacje SMS Premium:

redakcja@epodatnik.pl (przekaż nam opis błędu transakcji znajdujący się powyżej oraz swój numer telefonu i przybliżony czas wysłania SMS).

Regulamin usługi SMS Premium

Usługa działa w: Orange, Play, Plus, T-Mobile (z wirtualnych operatorów: Polsat Cyfrowy i Sferia S.A.)


Poglądowy obraz pliku:

Prostytucja. ANTYporadnik podatkowy.


Problemy z otwarciem pliku w nowym formacie *.xlsx? Zarówno OpenOffice jak i starsze wersje Microsoft Office pozwalają na otwarcie tego rodzaju plików. Sprawdź wskazówki praktyczne na stronach Microsoft oraz OpenOffice

Zgłoś błąd pliku lub problem z pobraniem

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj