Prostytucja. ANTYporadnik podatkowy.
księgarnia epodatnik.pl

 
Nazwa pliku: Prostytucja. ANTYporadnik podatkowy.
Dział: Księgarnia epodatnik.pl
Rozmiar: 846.00 Kb
Typ pliku: *.pdf Prostytucja. ANTYporadnik podatkowy.
Wersja pliku: 1.00
Data publikacji: 2014-07-11 11:23:13
Autor: Artur M. Brzeziński


Ten plik możesz pobrać jedynie odpłatnie.albo

Zgodnie z regulaminem odpłatna licencja
to licencja wieczysta pliku na dany rok
99,00 zł w tym VAT 4,71 zł.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zakup bez logowania


Opis pliku:

Z tej książki dowiesz się, jak udowodnić dochody z nierządu, a jak pod żadnym pozorem tego nie robić. Warto dodać, że w ostatnich latach urzędy kontroli skarbowej dały wiarę trzem spośród trzydziestu sześciu osób powołujących się na uzyskiwanie przychodów z prostytucji. Brak jest zbiorczej statystyki dla urzędów skarbowych. Prostytucja ze względu na korzystne uwarunkowania podatkowe stanowi dla wielu osób furtkę, za którą pragną ukryć dochody niewykazane do opodatkowania, a wykryte przez urząd skarbowy. Stąd poruszana w książce problematyka może znaleźć praktyczne zastosowanie u wielu podatników.

W sytuacji, gdy urzędnik skarbowy otrzymuje niewiarygodne oświadczenie o uzyskiwaniu dochodów z prostytucji, przede wszystkim będzie starał się przeprowadzić dowody opisane w poprzednich rozdziałach. W rozmowach pomiędzy urzędnikami przewijają się jeszcze dwa dodatkowe dowody, których przeprowadzenie ma skłonić podatników powołujących się na przychody z nierządu do odwołania składanych przez nich oświadczeń.

Pierwszym z takich dowodów jest wniosek o przeprowadzenie przez biegłego oględzin ciała osoby rzekomo świadczącej usługi seksualne. W rozmowach urzędnicy podkreślają, że tego typu dowód ma za zadanie zawstydzić podatnika przyznającego się do prostytucji. Należy jednak kategorycznie zaprzeczyć...

Zawiera 67 stron | 90 tys. znaków.

Aktualny na rok:: 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Nota prawna::

Po dokonaniu płatności klikaj aż powrócisz do strony epodatnik.pl - na niej znajdziesz Twój stały indywidualny link do pliku oraz faktury. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu połączenie zostanie przerwane, napisz do redakcja@epodatnik.pl przesyłając informacę o płatności, a prześlemy Ci link do pliku i faktury.

W każdej sytuacji możesz zgłosić reklamację na adres email redakcja@epodatnik.pl - przekaż nam, o który plik chodzi, opis problemu, swój email oraz przybliżony czas płatności (ewentualnie możesz przekazać do wiadomości informacje email o płatności).

Regulamin epodatnik.pl oraz zakres licencji.

Dostawcą usług płatniczych oraz operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068 - Przelewy24.pl.


Poglądowy obraz pliku:

Prostytucja. ANTYporadnik podatkowy.


Problemy z otwarciem pliku w nowym formacie *.xlsx? Zarówno OpenOffice jak i starsze wersje Microsoft Office pozwalają na otwarcie tego rodzaju plików. Sprawdź wskazówki praktyczne na stronach Microsoft oraz OpenOffice

Zgłoś błąd pliku lub problem z pobraniem

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj