Drobne oszustwa podatkowe. ANTYporadnik dla niezaawansowanych.
księgarnia epodatnik.pl

 
Nazwa pliku: Drobne oszustwa podatkowe. ANTYporadnik dla niezaawansowanych.
Dział: Księgarnia epodatnik.pl
Rozmiar: 324.00 Kb
Typ pliku: *.pdf Drobne oszustwa podatkowe. ANTYporadnik dla niezaawansowanych.
Wersja pliku: 1.00
Data publikacji: 2014-07-11 11:23:13
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Antyporadnik nie opisuje finezyjnych rozwiązań antypodatkowych, opartych na błyskotliwych rozwiązaniach zaproponowanych przez doradcę podatkowego, balansujących na krawędzi legalności, czy też całkowicie legalnych. Dotyczy on działań podejmowanych przez przedsiębiorców, którzy zmniejszają swoje podatki w sposób znacznie mniej kunsztowny i całkowicie nielegalny, choć z pewnością częstokroć znacznie zyskowniejszy. Zamożniejsze przedsiębiorstwa stać jest na fachowe doradztwo podatkowe. Rozumieją one, że można oszczędzać na podatkach, jednak nie istnieje możliwość całkowitego uwolnienia się od zobowiązań podatkowych. W sytuacji, kiedy dodatkowe oszczędności, nawet uzyskane niezgodnie z prawem, mogą zdecydować o istnieniu firmy, finanse przesłaniają niestety kwestie moralne, etyczne, czy też po prostu zdrowy rozsądek. Przedsiębiorcy decydują się na oszustwo.

I wydanie - 2004 r.

Zawiera 38 stron | 57 tys. znaków.

Aktualny na rok:: 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010


Poglądowy obraz pliku:

Drobne oszustwa podatkowe. ANTYporadnik dla niezaawansowanych.


Problemy z otwarciem pliku w nowym formacie *.xlsx? Zarówno OpenOffice jak i starsze wersje Microsoft Office pozwalają na otwarcie tego rodzaju plików. Sprawdź wskazówki praktyczne na stronach Microsoft oraz OpenOffice

Zgłoś błąd pliku lub problem z pobraniem

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj