Faktura VAT 2013 (+ VAT MP, WE uproszczona)
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Faktura VAT 2013 (+ VAT MP, WE uproszczona)
Dział: Dokumenty (dowody) księgowe
Rozmiar: 140.00 Kb
Typ pliku: *.xls Faktura VAT w excelu 2013
Wersja pliku: 1.00
Data publikacji: 2013-03-18 09:32:25
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Faktura VAT oraz faktura VAT MP - wzór aktualny na rok 2013 po zmianach przepisów. Zawiera stawki 23, 22, 8, 7, 5, 4, 0%, zw, np. Pola wyboru jednostek miary i stawek VAT, sporo miejsca na opisy usługi. Kwota słownie ustalana jest automatycznie.

Po dodaniu adnotacji 'metoda kasowa' faktura pełni rolę faktury VAT-MP (od roku 2013 już nie ma tej oddzielnej faktury, stosuje się tylko dodatkową adnotację. Faktura ta może być wykorzystana również jako faktura WE uproszczona, jeżeli dodamy numer VAT ostatniego w kolejności podatnika, adnotacje, że podatek z tytułu dokonanej dostawy zostanie rozliczony przez ostatniego w kolejności podatnika podatku od wartości dodane a także 'VAT: Faktura WE uproszczona na mocy art. 135-138 ustawy o ptu'.

Aktualny na rok:: 2013

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj