PKWiU 2015 (nowa)
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: PKWiU 2015 (nowa)
Dział: Pozostałe pliki
Rozmiar: 7627.75 Kb
Typ pliku: *.pdf PKWiU 2015 (nowa)
Wersja pliku: 1.00
Data publikacji: 2015-02-11 09:33:18
Autor: Rada Ministrów


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

W roku 2015, w związku ze zmianami prawa unijnego, wejdzie w życie nowa klasyfikacja Polska Klasyfikacja Wyrobów i Usług (PKWiU) 2015.

Załączony plik do projekt rozporządzenia w tej kwestii, zawierający całą PKWiU wraz notą przewodnią od epodatnik.pl, wraz z kluczami przejścia PKWiU 2008 - PKWiU 2015

457 stron w pdf.

Aktualny na rok:: 2017 2016 2015

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj