Ewidencja sprzedaży produktów roślinnych i zwierzęcych 2017
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Ewidencja sprzedaży produktów roślinnych i zwierzęcych 2017
Dział: Ewidencje i księgi podatkowe
Rozmiar: 57.00 Kb
Typ pliku: *.xlsx Ewidencja sprzedanuch przetworów 2017
Wersja pliku: 2.00
Data publikacji: 2017-01-02 19:38:32
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Z dniem 1 stycznia 2016 r. art.20 ust. 1c ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych wprowadził do kategorii tzw. innych przychodów (dochodów) przychody ze sprzedaży przetworów roślinnych i zwierzęcych. W ramach określonych ustawą taka działalność nie stanowi pozarolniczej działalności gospodarczej. Wiąże sie jednak z obowiązkiem prowadzenia ewidencji sprzedanych produktów roślinnych i zwierzęcych. W przypadku nieprowadzenia ewidencji handel tego rodzaju może zostać uznany - w niektórych przypadkach - za pozarolniczą działalność gospodarczą, co wiąże się z obowiązkiem rejestracji firmy, prowadzenia księgowości, opłacania ZUS. Z tego względu lepiej dopilnować obowiązku prowadzenia ewidencji - na przykład takiej, jak udostępniona na epodatnik.pl

Nowa wersja - obowiązuje od 1 stycznia 2017 r.

Aktualny na rok:: 2017


Poglądowy obraz pliku:

Ewidencja sprzedanuch przetworów 2017


Problemy z otwarciem pliku w nowym formacie *.xlsx? Zarówno OpenOffice jak i starsze wersje Microsoft Office pozwalają na otwarcie tego rodzaju plików. Sprawdź wskazówki praktyczne na stronach Microsoft oraz OpenOffice

Zgłoś błąd pliku lub problem z pobraniem

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj