Rachunek prawa autorskie 2019
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Rachunek prawa autorskie 2019
Dział: Kadry i płace
Rozmiar: 67.00 Kb
Typ pliku: *.xlsx Rachunek prawa autorskie 2019
Wersja pliku: 2.00
Data publikacji: 2019-10-04 14:36:04
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Bezpłatny rachunek do umowy zbycia praw autorskich lub licencji, obliczający należną zaliczkę na podatek dochodowy. Od marca 2011 r. można taki rachunek przesłać mailem po e-podpisaniu, nie trzeba doręczać go w formie papierowej.

Wersja obowiązująca w latach 2013-2015, uwzględniająca limit kosztów uzyskania przychodów dla twórców. Od 1 stycznia 2013 r. w jednym roku podatkowym, bez względu na ilość umów czy wypłat, bez względu na rodzaje stosunków prawnych (łącznie stosunek pracy, zbycie praw autorskich, umowy o dzieło itd.) łączne koszty uzyskania przychodów ze wszystkich wyżej wymienionych tytułów łącznie nie mogą przekroczyć ½ kwoty stanowiącej górną granicę pierwszego przedziału skali podatkowej, czyli obecnie kwoty 42’764 zł. Zatem może zdarzyć się, że część przychodów przekroczy limit, i nadwyżka nie da już prawa do takich kosztów uzyskania przychodów.

Druk uwzględnia obowiązującą od października 2019 r. stawkę podatku 17% oraz stawkę 17,75% na żądanie.

Aktualny na rok:: 2019


Poglądowy obraz pliku:

Rachunek prawa autorskie 2019


Problemy z otwarciem pliku w nowym formacie *.xlsx? Zarówno OpenOffice jak i starsze wersje Microsoft Office pozwalają na otwarcie tego rodzaju plików. Sprawdź wskazówki praktyczne na stronach Microsoft oraz OpenOffice

Zgłoś błąd pliku lub problem z pobraniem

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj