Rachunek do umowy zlecenia 2019
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Rachunek do umowy zlecenia 2019
Dział: Kadry i płace
Rozmiar: 69.00 Kb
Typ pliku: *.xlsx Rachunek do umowy zlecenia w excelu
Wersja pliku: 2.00
Data publikacji: 2019-10-04 13:09:01
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Bezpłatny rachunek do umowy zlecenia w excelu posiada opcje naliczania składek na ubezpieczenia emerytalne, rentowe, chorobowe i zdrowotne, opcję wyboru stawki zaliczki PIT, uwzględnia również tzw. małe zlecenia na kwotę poniżej 200 zł.

Obowiążuje w IV kwartale 2019 r. Obejmuje nową stawkę PIT 17% oraz stawkę PIT na żądanie 17,75%.

Aktualny na rok:: 2019


Poglądowy obraz pliku:

Rachunek do umowy zlecenia w excelu


Problemy z otwarciem pliku w nowym formacie *.xlsx? Zarówno OpenOffice jak i starsze wersje Microsoft Office pozwalają na otwarcie tego rodzaju plików. Sprawdź wskazówki praktyczne na stronach Microsoft oraz OpenOffice

Zgłoś błąd pliku lub problem z pobraniem

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj