Karta przychodów pracowników 2022
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 

Nie otrzymałeś linku do pliku, pliku lub faktury - zarejestruj bezpłatnie konto na epodatnik.pl (nie wysyłamy mailingów reklamowych) i znajdź swoje licencje oraz faktury na stronie Twoje licencje)


Nazwa pliku: Karta przychodów pracowników 2022
Dział: Kadry i płace
Rozmiar: 145.00 Kb
Typ pliku: *.xlsx Karta przychodów pracowników 2022
Wersja pliku: 2022.6.3
Data publikacji: 2022-01-30 22:05:05
Autor: Artur M. Brzeziński


Ten plik możesz pobrać jedynie odpłatnie.albo

Zgodnie z regulaminem odpłatna licencja
to licencja wieczysta pliku na dany rok
5,00 zł w tym VAT 0,37 zł.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zakup bez logowania


Opis pliku:

Karty przychodów pracowników w excelu trzeba wypełniać na podstawie listy płac do 20-ego następnego miesiąca. Wzór ePodatnik.pl zawiera dane niezbędne i prowadzącym podatkową księgę przychodów i rozchodów, i ryczałtowcom oraz opodatkowanym kartą podatkową. Jest skonstruowany tak, aby w prosty sposób przenosić dane pomiędzy listą płac, a kartą przychodów pojedynczego pracownika.

Współpracuje z listą płac 2022. Obejmuje również zerowy podatek dla osób do 26 roku życia i trzy inne zwolnienia (nowy ład).

Funkcje listy płac oraz karty przychodów:

 • Karta zawiera opcję wypłaty 6 rodzajów wynagrodzeń, wynagrodzenia autorskiego, za czas choroby oraz zasiłku chorobowego ze środków ZUS (tak samo, jak lista płac).
 • Podstawowe i podwyższone koszty uzyskania przychodów dla dojeżdżających, oraz koszty 50% dla twórców zbywających prawa autorskie  (z uwzględnienie ograniczenia składek ZUS).
 • Wypłaty z 1/12 ulgi lub bez (kwota wolna od podatku) oraz ulga dla klasy średniej.
 • Wypłaty z odprowadzeniem składki na Fundusz Emerytur Pomostowych lub bez, a także PPK.
 • Wybór stawki % zaliczki PIT 17 lub 32% czy zwolnienie, zaliczka wg rozporządzenia lub nie
 • koszty uzyskania przychodów w aktualnych stawkach obowiązujących w 2022 r.
 • Wybór indywidualnej stawki ubezpieczenia wypadkowego, przy wpisanej stawce podstawowej 1,67%.
 • Lista płac obsługuje wynagrodzenia za pracę oraz wynagrodzenia za czas choroby wypłacane przez zakład pracy oraz zasiłki chorobowe.
 • Potrącenia i dodatki nie mające wpływu na podstawę wymiaru składek ZUS oraz na wymiar zaliczki na podatek dochodowy.
 • Pod kartą przychodów pracowników znajduje się podsumowanie przydatne do sporządzenia rocznej informacji PIT-11.
 • Możliwość wpisania ręcznie kwoty ograniczenia podstawy wymiaru składek ZUS emerytalnej i rentowej do danej wypłaty oraz odprowadzonej składki do PPK.
 • Możliwość wpisania ręcznie kwoty ograniczenia podstawy wymiaru składki ZUS na chorobowe do danej wypłaty.
 • Pełna zgodność z przepisami, w tym ze zmianami obowiązującymi od 1.01.2022 r. (nowy ład), włącznie z nowelizacją z końca stycznia 2022 r.

Aktualny na rok:: 2022

Nota prawna::

Po dokonaniu płatności klikaj aż powrócisz do strony epodatnik.pl - na niej znajdziesz Twój stały indywidualny link do pliku oraz faktury. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu połączenie zostanie przerwane, napisz do redakcja@epodatnik.pl przesyłając informacę o płatności, a prześlemy Ci link do pliku i faktury.

W każdej sytuacji możesz zgłosić reklamację na adres email redakcja@epodatnik.pl - przekaż nam, o który plik chodzi, opis problemu, swój email oraz przybliżony czas płatności (ewentualnie możesz przekazać do wiadomości informacje email o płatności).

Regulamin epodatnik.pl oraz zakres licencji.

Dostawcą usług płatniczych oraz operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068 - Przelewy24.pl.

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj