Wynajem miniksięgowość 2022
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 

Nie otrzymałeś linku do pliku, pliku lub faktury - zarejestruj bezpłatnie konto na epodatnik.pl (nie wysyłamy mailingów reklamowych) i znajdź swoje licencje oraz faktury na stronie Twoje licencje)


Nazwa pliku: Wynajem miniksięgowość 2022
Dział: Kalkulatory w excelu
Rozmiar: 63.00 Kb
Typ pliku: *.xlsx Wynajem prywatny miniksięgowość
Wersja pliku: 2022.1.0
Data publikacji: 2022-01-31 16:39:02
Autor: Artur M. Brzeziński


Ten plik możesz pobrać jedynie odpłatnie.albo

Zgodnie z regulaminem odpłatna licencja
to licencja wieczysta pliku na dany rok
5,00 zł w tym VAT 0,37 zł.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zakup bez logowania


Opis pliku:

Arkusz excel dla wynajmujących prywatnie, w którym podatnik wygodnie zbierze przychody i wydatki, obliczy podatek dochodowy do zapłaty. Wersja na rok 2022, uwzględniająca nową skalę podatkową i stawki ryczałtu.

Aktualny na rok:: 2022

Nota prawna::

Po dokonaniu płatności klikaj aż powrócisz do strony epodatnik.pl - na niej znajdziesz Twój stały indywidualny link do pliku oraz faktury. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu połączenie zostanie przerwane, napisz do redakcja@epodatnik.pl przesyłając informacę o płatności, a prześlemy Ci link do pliku i faktury.

W każdej sytuacji możesz zgłosić reklamację na adres email redakcja@epodatnik.pl - przekaż nam, o który plik chodzi, opis problemu, swój email oraz przybliżony czas płatności (ewentualnie możesz przekazać do wiadomości informacje email o płatności).

Regulamin epodatnik.pl oraz zakres licencji.

Dostawcą usług płatniczych oraz operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068 - Przelewy24.pl.


Poglądowy obraz pliku:

Wynajem prywatny miniksięgowość


Problemy z otwarciem pliku w nowym formacie *.xlsx? Zarówno OpenOffice jak i starsze wersje Microsoft Office pozwalają na otwarcie tego rodzaju plików. Sprawdź wskazówki praktyczne na stronach Microsoft oraz OpenOffice

Zgłoś błąd pliku lub problem z pobraniem

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj