Faktura VAT proforma 2013
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Faktura VAT proforma 2013
Dział: Dokumenty (dowody) księgowe
Rozmiar: 140.00 Kb
Typ pliku: *.xls Faktura VAT proforma 2013
Wersja pliku:
Data publikacji: 2013-03-18 09:33:26
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Od 1 stycznia 2013 r. w przepisach dotyczących faktur nastąpiło sporo zmian. Najbardziej podchwytliwa to brak obowiązkowego napisu 'faktura' w treści faktury, co powoduje poważne zmiany w zasadach wystawiania ... faktur proforma. Wystawiając proformę na takich zasadach jak w roku minionym narażamy się w niektórych przypadkach na zapłatę podatku VAT objętego proformą (bo z reguły byłaby to nawet bez napisu 'faktura' poprawna faktura VAT, zobowiązująca do zapłaty VAT na niej wykazanego).

ePodatnik.pl proponuje nie wpisywać numeru VAT (NIP) sprzedawcy, który jest elementem minimalnym treści faktury.

Aktualny na rok:: 2013

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj