Faktura VAT uproszczona 2013 (wiele stawek VAT)
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Faktura VAT uproszczona 2013 (wiele stawek VAT)
Dział: Dokumenty (dowody) księgowe
Rozmiar: 52.00 Kb
Typ pliku: *.xls Faktura uproszczona VAT 2013 - dla wielu stawek VAT
Wersja pliku: 1.01
Data publikacji: 2013-03-18 09:34:39
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Począwszy od roku 2013 w niektórych przypadkach (głównie sprzedaż krajowa, opodatkowana w kraju) podatnicy mogą wystawiać tzw. faktury uproszczone przy należnościach nie przekraczających 450 zł albo 100 euro (i tylko w tych walutach). Faktury te nie zawierają wielu danych i wystawia się je po prostu szybciej, prościej.

Niniejszy wzór jest w pełni zgodny z obowiązującym prawem oraz może być stosowany dla kilku towarów i usług opodatkowanych różnymi stawkami VAT, przez co wymaga podania kwot składowych dotyczących każdego towaru i usługi oddzielnie. W przypadku stosowania wyłącznie jednej stawki VAT warto używać wzoru faktury uproszczonej dla 1 stawki VAT.

Więcej na ten temat w bazie dowodów księgowych.

Aktualny na rok:: 2013

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj