Zwrot detaliczny 2011-2016
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Zwrot detaliczny 2011-2016
Dział: Dokumenty (dowody) księgowe
Rozmiar: 55.00 Kb
Typ pliku: *.xlsx Zwrot detaliczny - anulowanie paragonu fiskalnego
Wersja pliku: 1.10
Data publikacji: 2013-03-18 10:15:46
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Wzór dowodu księgowego zawiera wszystkie elementy określone przez Urząd Skarbowy w Łomży w interpretacji z dnia 14 marca 2006r. nr PP/443-101/06). Urząd Skarbowy zaakceptuje korektę podatku VAT dokonaną na podstawie tak sporządzonego dokumentu. Nie jest to jedyny dowód pozwalający na pomniejszenie obrotu, tak więc istnienie innych dokumentów, innego rodzaju, nie umniejsza wagi niniejszego wzoru.

Wersja na rok 2011 i lata następne.

Aktualny na rok:: 2016 2015 2014 2013 2012 2011


Poglądowy obraz pliku:

Zwrot detaliczny - anulowanie paragonu fiskalnego


Problemy z otwarciem pliku w nowym formacie *.xlsx? Zarówno OpenOffice jak i starsze wersje Microsoft Office pozwalają na otwarcie tego rodzaju plików. Sprawdź wskazówki praktyczne na stronach Microsoft oraz OpenOffice

Zgłoś błąd pliku lub problem z pobraniem

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj