Kalkulator zaliczek PIT 2011
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Kalkulator zaliczek PIT 2011
Dział: Kalkulatory w excelu
Rozmiar: 156.00 Kb
Typ pliku: *.xls Kalkulator zaliczek PIT - działalność gospodarcza i wynajem, wszystkie zasady opodatkowania
Wersja pliku: 3.00
Data publikacji: 2013-03-18 09:38:31
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Kalkulator zaliczek PIT oblicza comiesięczny podatek od działalności gospodarczej i wynajmu prywatnego, w ramach zasad ogólnych, podatku liniowego lub ryczałtu ewidencjonowanego. Uwzględnia odliczenia ZUS optymalizowane dla danego układu zasad opodatkowania. Zapewniamy prenumeratę aktualizacji.

Poprawiony i bezpieczniejszy algorytm odliczeń składek ZUS.

Aktualny na rok:: 2011

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj