Weryfikator podatku Allegro 2011-2012
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Weryfikator podatku Allegro 2011-2012
Dział: Kalkulatory w excelu
Rozmiar: 48.50 Kb
Typ pliku: *.xls Weryfikator podatku eBay, Allegro, Świstak
Wersja pliku: 1.01
Data publikacji: 2013-03-18 10:12:48
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Weryfikator podatku Allegro, eBay czy Świstak pomoże Ci ustalić, czy nie jesteś aby zobowiązany do rejestracji pozarolniczej działalności gospodarczej, rozliczania podatku VAT czy instalacji kasy fiskalnej. Pamiętaj jednak, że to tylko automat, a życie jest o wiele bogatsze!

Wersja na rok 2011 i 2012.

Aktualny na rok:: 2012 2011

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj