Wynajem miniksięgowość 2012-2016
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Wynajem miniksięgowość 2012-2016
Dział: Kalkulatory w excelu
Rozmiar: 60.00 Kb
Typ pliku: *.xlsx Wynajem prywatny miniksięgowość
Wersja pliku: 1.10
Data publikacji: 2013-03-18 10:14:54
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Arkusz excel dla wynajmujących prywatnie, w którym podatnik wygodnie zbierze przychody i wydatki, obliczy podatek dochodowy do zapłaty. Wersja na rok 2012-2016.

Aktualny na rok:: 2016 2015 2014 2013 2012


Poglądowy obraz pliku:

Wynajem prywatny miniksięgowość


Problemy z otwarciem pliku w nowym formacie *.xlsx? Zarówno OpenOffice jak i starsze wersje Microsoft Office pozwalają na otwarcie tego rodzaju plików. Sprawdź wskazówki praktyczne na stronach Microsoft oraz OpenOffice

Zgłoś błąd pliku lub problem z pobraniem

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj