Delegacja - rozliczenie wyjazdu służbowego 2013-2016
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Delegacja - rozliczenie wyjazdu służbowego 2013-2016
Dział: Kadry i płace
Rozmiar: 70.00 Kb
Typ pliku: *.xlsx Delegacja - rozliczenie podróży służbowej
Wersja pliku: 3.10
Data publikacji: 2013-05-21 15:20:00
Autor: Artur M. Brzeziński


Plik sponsorowany przez:

Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Bezpłatny kalkulator excel delegacja pozwala w prosty sposób zlecić wyjazd służbowy, a także łatwo rozliczyć koszty związane z takim wyjazdem. Półautomatyczne procedury pozwalają łatwo przyporządkować wysokość należności, a wyciąg z przepisów ułatwia zrozumienie zasad rozliczenia. Zastępuje ewidencję przebiegu pojazdu w delegacji (jeżeli powinna być prowadzona).

Aktywny formularz excel obejmuje delegacje w okresie od 1 marca 2013 r., już według zmienionych stawek.

W wersji 3.10 dodano możliwość pomniejszenia kwoty diet w związku z udostępnieniem delegowanej osobie bezpłatnego posiłku (zasady zmniejszania są opisane w druku delegacji).

Aktualny na rok:: 2016 2015 2014 2013


Poglądowy obraz pliku:

Delegacja - rozliczenie podróży służbowej


Problemy z otwarciem pliku w nowym formacie *.xlsx? Zarówno OpenOffice jak i starsze wersje Microsoft Office pozwalają na otwarcie tego rodzaju plików. Sprawdź wskazówki praktyczne na stronach Microsoft oraz OpenOffice

Zgłoś błąd pliku lub problem z pobraniem

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj