Karta przychodów pracowników 2011
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Karta przychodów pracowników 2011
Dział: Kadry i płace
Rozmiar: 103.00 Kb
Typ pliku: *.xls Karta przychodów pracowników 2011
Wersja pliku: 2.04
Data publikacji: 2013-04-20 09:22:21
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Bezpłatne karty przychodów pracowników w excelu trzeba wypełniać na podstawie listy płac do 20-ego następnego miesiąca. Wzór ePodatnik.pl zawiera dane niezbędne i prowadzącym podatkową księgę przychodów i rozchodów, i ryczałtowcom oraz opodatkowanym kartą podatkową. Jest skonstruowany tak, aby w prosty sposób przenosić dane pomiędzy listą płac, a kartą przychodów pojedynczego pracownika. Współdziala z listą płac ePodatnik.pl w excelu wersja 2.00. Współdziała również z listą płac w wersji wcześniejszej, należy jednak zadbać, aby pole wynagrodzenia za prawa autorskie pozostało w liście płac niewypełnione (składnik wynagrodzenia ujęty w tym polu należy przenieść do innego z wolnych pól składników wynagrodzenia).

W najnowszej wersji poprawiono błąd rachunkowy występujący w niektórych wierszach w wersji 2.01 (udostępnianej w okresie lipiec-sierpień 2011)

Aktualny na rok:: 2011

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj