Lista płac 2010-2011 19 poz.
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Lista płac 2010-2011 19 poz.
Dział: Kadry i płace
Rozmiar: 160.00 Kb
Typ pliku: *.xls Lista płac 2010-2011 w excelu
Wersja pliku: 2.01
Data publikacji: 2013-04-20 09:24:07
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Bezpłatna lista płac w Excelu to wygodne narzędzie generowania listy płac. 19 pozycji (wydruk 2 strony A4), własne premie, dodatki, nadgodziny, wynagrodzenie za czas choroby. Warianty kosztów, podatku, kwoty ulgi 1/12. Koszty uzyskania przychodów twórców 50%. Potrącenia i dodatki bez ZUS i PIT. Oblicza ZUS i PIT do zapłaty. Współdziała z kartą przychodów pracowników ePodatnik.pl w excelu.

Aktualny na rok:: 2011 2010


Poglądowy obraz pliku:

Lista płac 2010-2011 w excelu


Problemy z otwarciem pliku w nowym formacie *.xlsx? Zarówno OpenOffice jak i starsze wersje Microsoft Office pozwalają na otwarcie tego rodzaju plików. Sprawdź wskazówki praktyczne na stronach Microsoft oraz OpenOffice

Zgłoś błąd pliku lub problem z pobraniem

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj