Rachunek niania 2012
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Rachunek niania 2012
Dział: Kadry i płace
Rozmiar: 78.50 Kb
Typ pliku: *.xls Rachunek niania 2012
Wersja pliku: 1.00
Data publikacji: 2013-04-20 10:21:23
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Bezpłatny rachunek do zlecenia niani, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3. Rachunek różni się od standardowego rachunku dot. umowy zlecenia. Inaczej naliczamy składki ZUS (bo część lub całość pokrywa ZUS), inne są zasady naliczania podatku dochodowego. Rachunek dotyczy roku 2012 (co ma związek z wynagrodzeniem minimalnym obowiązującym w roku 2012). Na rachunek nie ma wpływu reforma ZUS rządu, bowiem składki rentowej nie opłaca niania, więc nie wpływa ona na kwoty widniejące na rachunku.

Aktualny na rok:: 2012

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj