Faktura korygująca VAT 2011-2012
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Faktura korygująca VAT 2011-2012
Dział: Dokumenty (dowody) księgowe
Rozmiar: 90.00 Kb
Typ pliku: *.xls Faktura korygująca VAT 2011-2012
Wersja pliku: 1.01
Data publikacji: 2013-03-18 09:30:53
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Płatność SMS Premium niedostępna
zmiany od września 2021 r.
Opis pliku:

Faktura korygująca VAT w excelu z nowymi stawkami VAT z 2011 r. (i z obowiązującymi w 2010 r.), wystawiana w związku ze zwrotem towaru, anulowaniem usługi, udzieleniem rabatu, zwrotem zaliczki, obniżeniem ceny, podwyższeniem ceny, inna pomyłką w treści faktury. Wersja na rok 2011 i 2012.

Drukuje się na dwóch stronach A4.

Aktualny na rok:: 2012 2011

Reklamacje SMS Premium:

redakcja@epodatnik.pl (przekaż nam opis błędu transakcji znajdujący się powyżej oraz swój numer telefonu i przybliżony czas wysłania SMS).

Regulamin usługi SMS Premium

Usługa działa w: Orange, Play, Plus, T-Mobile (z wirtualnych operatorów: Polsat Cyfrowy i Sferia S.A.)

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj