Ewidencja przebiegu pojazdu PIT CIT kilometrówka 2011-2017
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Ewidencja przebiegu pojazdu PIT CIT kilometrówka 2011-2017
Dział: Ewidencje i księgi podatkowe
Rozmiar: 64.00 Kb
Typ pliku: *.xlsx Kilometrówka - ewidencja przebiegu pojazdu
Wersja pliku: 1.10
Data publikacji: 2013-12-28 18:21:43
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

W trzech przypadkach prawo wymaga prowadzenia ewidencji przebiegu pojazdu i limitowania kosztów uzyskania przychodu związanych z eksploatacją pojazdu. Kilometrówka ePodatnik.pl zawiera również zestawienie wydatków - którego nie trzeba prowadzić, ale które ułatwia obliczenie kosztów mieszczących się w limicie.

Wersja na rok 2011 i lata następne. Wskaźniki zaktualizowano 28.12.2013 r.

Aktualny na rok:: 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011


Poglądowy obraz pliku:

Kilometrówka - ewidencja przebiegu pojazdu


Problemy z otwarciem pliku w nowym formacie *.xlsx? Zarówno OpenOffice jak i starsze wersje Microsoft Office pozwalają na otwarcie tego rodzaju plików. Sprawdź wskazówki praktyczne na stronach Microsoft oraz OpenOffice

Zgłoś błąd pliku lub problem z pobraniem

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj