Reklamacja - odpowiedź i protokół, wzór
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Reklamacja - odpowiedź i protokół, wzór
Dział: Pozostałe pliki
Rozmiar: 134.00 Kb
Typ pliku: *.xls Reklamacja - protokół i odpowiedź, załatwienie reklamacji - wzór
Wersja pliku: 1.01
Data publikacji: 2013-04-01 13:05:00
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Płatność SMS Premium niedostępna
zmiany od września 2021 r.
Opis pliku:

Druk zgodny z przepisami ustawy  z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Druk zawiera przykładowe zdania, które można umieścić w odpowiedzi na zgłoszoną reklamację - zarówno uznając roszczenie klienta, jak i odmawiając załatwienia reklamacji.

Druk zawiera informacje niezbędne dla uwzględnienia reklamacji w ewidencji korekt kasy fiskalnej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 15 marca 2013 r. w sprawie kas rejestrujących.

Obowiązuje do 24 grudnia 2014 r.

Aktualny na rok:: 2014 2013 2012

Reklamacje SMS Premium:

redakcja@epodatnik.pl (przekaż nam opis błędu transakcji znajdujący się powyżej oraz swój numer telefonu i przybliżony czas wysłania SMS).

Regulamin usługi SMS Premium

Usługa działa w: Orange, Play, Plus, T-Mobile (z wirtualnych operatorów: Polsat Cyfrowy i Sferia S.A.)


Poglądowy obraz pliku:

Reklamacja - protokół i odpowiedź, załatwienie reklamacji - wzór


Problemy z otwarciem pliku w nowym formacie *.xlsx? Zarówno OpenOffice jak i starsze wersje Microsoft Office pozwalają na otwarcie tego rodzaju plików. Sprawdź wskazówki praktyczne na stronach Microsoft oraz OpenOffice

Zgłoś błąd pliku lub problem z pobraniem

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj