Wezwanie do zapłaty
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Wezwanie do zapłaty
Dział: Pozostałe pliki
Rozmiar: 109.00 Kb
Typ pliku: *.xlsx Wezwanie do zapłaty z kalkulatorem odsetek
Wersja pliku: 2.00
Data publikacji: 2016-02-02 12:07:04
Autor: Artur M. Brzeziński


Plik sponsorowany przez:

Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Wezwanie do zapłaty zawiera automatyczny kalkulator odsetek ustawowych i umownych wg podanej kwoty, w formule pozwalającej na wytoczenie powództwa przed sądem i uzyskanie zwrotu kosztów procesu.

Wezwanie do zapłaty służy do przedsądowego wezwania do zapłaty. W przypadku dłużników przedsiębiorców istnieje obowiązek odpowiedzi, którą należy dołączyć do pozwu (dłużnicy często nie odpowiadają). Formularz wezwania do zapłaty wylicza odsetki na wskazany dzień, powinien to być dzień wystawienia wezwania, jednak wzywa do zapłaty odsetek aż do dnia zapłaty włącznie.

W przypadku zmiany stawek odsetek ustawowych należy pobrać nową wersję kalkulatora. Nie należy ustalać odsetek umownych wyższych od odsetek maksymalnych, bo tego rodzaju czynność prawna nie wywołuje skutków prawnych (choć kalkulator policzy odsetki wg wskazanej stopy procentowej).

Odsetki - rodzaje oraz stawki - zaktualizowane na dzień 01.01.2016 r.

Aktualny na rok:: 2016 2015 2014 2013


Poglądowy obraz pliku:

Wezwanie do zapłaty z kalkulatorem odsetek


Problemy z otwarciem pliku w nowym formacie *.xlsx? Zarówno OpenOffice jak i starsze wersje Microsoft Office pozwalają na otwarcie tego rodzaju plików. Sprawdź wskazówki praktyczne na stronach Microsoft oraz OpenOffice

Zgłoś błąd pliku lub problem z pobraniem

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj