Darowizny - ulga PIT
zaloguj się / zarejestruj się szybko i bezpłatnie by pobrać plik za darmo

 
Nazwa pliku: Darowizny - ulga PIT
Dział: Umowy
Rozmiar: 46.00 Kb
Typ pliku: *.doc Darowizny - ulgi PIT - dokumentacja
Wersja pliku: 1.00
Data publikacji: 2013-04-08 09:30:31
Autor: Artur M. Brzeziński


Zgodnie z regulaminem przez cały okres
korzystania z pliku pobranego nieodpłatnie
możesz otrzymywać mailingi reklamowe.

 

Pobierając plik akceptujesz licencję.

Zaloguj się i pobierz bezpłatnie

albo

Ten plik możesz pobrać jedynie nieodpłatnie.
Opis pliku:

Dokumentacja niezbędna dla poprawnego podatkowego odliczenia darowizny na cele pożytku publicznego lub na cele kultu religijnego. Spełnia wymogi ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Dla odliczenia wystarczy albo zawarcie umowy darowizny albo wystawienie pokwitowania, wg załączonego wzoru.

Celem może być kult religijny (można go określić bardziej szczegółowo), albo cel pożytku publicznego (ogólnie, tak jak ustawa wskazuje, np. rozwój kultury fizycznej, albo bardziej konkretnie, szczegółowo).

Dla odliczenia darowizn pieniężnych wystarczą dowody wpłaty na konto (czy przelewu).

Aktualny na rok:: 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj