Patronaty epodatnik.pl
Pomożemy w promocji

 

Serwis epodatnik.pl pozwoli Państwu dotrzeć z informacją o planowanym przez Was wydarzeniu do ok. 100 tys. podatników, księgowych, przedsiębiorców. Jeżeli przygotowujecie wydarzenie tematycznie powiązane z podatkami, rachunkowością, oprogramowaniem księgowym, biznesem, epodatnik.pl może objąć takie wydarzenie patronatem. Promocja na stronach epodatnik.pl czy w biuletynie epodatnik.pl zachęci naszych czytelników do uczestnictwa w wydarzeniu i przybliży im markę organizatora.

epodatnik.pl patronował takim wydarzeniom, jak cykl seminariów Nowoczesna Kancelaria Doradcy Podatkowego / Biegłego Rewidenta, organizowany przez Wolters Kluwer.

W sprawach patronatu proszę kontaktować się bezpośrednio z redakcją. Dane zasięgowe znaleźć można tutaj. Warunkiem patronatu jest promocja marki epodatnik.pl.

epodatnik.pl
Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj