Kalkulator wynagrodzenia z umowy o dzieło
Oblicz kwotę netto, brutto i potrącenia

 
Wpisz kwotę wynagrodzenia brutto:  zł
Wybierz stawkę kosztów:  %
Wybierz stawkę PIT:  %

Brutto0 zł
Kosztystawka0 %
kwota0 zł
Dochód0 zł
Zaliczka PITstawka %
kwota0 zł
Netto na rękę0 zł

Kalkulator ma zastosowanie do umów:
-- umów o dzieło powyżej 200 zł;
- umów o dzieło do 200 zł, jeżeli w umowie podano sposób ustalenia wynagrodzenia (za sztukę, za czas), a nie kwotę za całe dzieło (wtedy stosuje się zryczałtowany podatek i niniejszy kalkulator nie znajduje zastosowania).

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj