Kalkulator optymalizacji zasad PIT
formy opodatkowania

 

Znajdź najkorzystniejsze zasady opodatkowania PIT za lata 2010-2014


Podaj kwotę przychodu rocznego:
Podaj kwotę kosztów rocznych:
Podaj stawkę ryczałtu:


Przy przychodzie rocznym zł, dochodzie 0 zł i stawce ryczałtu 0% podatki wyniosą:
Zasady ogólnePodatek liniowyRyczałt ewidencjonowany
0 zł
Porównaj wyniki, uwzględniając stawkę karty podatkowej, które nie są zależne od kwot, ale od rodzaju działalności, miejsca jej wykonywania oraz ilości osób zatrudnionych.

PIT roczny samotnie albo z małżonkiem lub z dzieckiem


Łączna kwota podstawy opodatkowania:

.
Przy podstawie opodatkowania zł, podatek wyniesie:
Podatnik indywidualniez małżonkiem albo z dzieckiem
0 zł0 zł
Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj