Likwidacja konta na epodatnik.pl
Krok 1/2

 

Uwaga !

Dla usunięcia maila z bazy danych epodatnik.pl niezbędny jest dostęp do konta email podanego w systemie informatycznym epodatnik.pl (to Twój login).

Podaj adres email, którego używałeś do logowania na epodatnik.pl jako login:

Zaloguj

Na podany adres email zostanie wysłany link aktywacyjny. Odbierz pocztę i kliknij go w ciągu 15 minut! Wtedy Twój adres email zostanie usunięty z naszej bazy danych.

Pamiętaj, aby zgodnie z regulaminem wykasować wszelkie pliki (aktywne formularze excel) pobrane z epodatnik.pl!

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj