Interpretacje podatkowe do PKWiU 18.12.19.0
-
2/481753 - interpretacji podatkowych
do PKWiU 18.12.19.0 -
1
2015.11.26 - Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach - IBPB-1-1/4511-490/15/WRz
∟(...) nadruków na przedmiotach dostarczonych przez klientów, jak również na tych zakupionych u Wnioskodawcy i jednocześnie powierzonych do wykonania usługi nadruku (PKWIU: 18.12.19.0 - Pozostałe usługi drukowania, gdzie indziej niesklasyfikowane). Sprzedaż towarów i usług będzie prowadzona na rzecz podmiotów gospodarczych, jak również (...)
2013.03.01 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPP2/443-1220/12-5/SJ
∟(...) działalności o świadczenie usług drukowania/kopiowania materiałów poligraficznych, dokumentów itp. (mieszczących się w PKD 18.12.Z – Pozostałe drukowanie, PKWiU 18.12.19.0 – Pozostałe usługi drukowania, gdzie indziej niesklasyfikowane), ani nie zamierza takich usług świadczyć dla jakiegokolwiek grona odbiorców. Dodatkowe (...)
1
Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.
epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.
Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.