Skorowidz tematyczny interpretacji
podatkowych

 

Podatek od gier → Zasady obliczania podatku od gier 1 / 481753  │  wszystkie tematy

1

2007.09.18 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - PC/406-1/07/AM
     ∟ Czy przy obliczaniu podatku od gier na automatach o niskich wygranych należy przyjmować kurs kupna euro ogłoszony przez NBP z ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym następuje zapłata podatku; czy też kurs z ostatniego dnia miesiąca należy rozumieć jak w §8 pkt2 uchwały zarządu NBP tj. bieżące kursy kupna i sprzedaży walut na stronie internetowej NBP ogłaszane są następnego dnia roboczego po dniu wyliczenia, czyli do wyliczenia podatku brać kurs z następnego dnia roboczego po ostatnim dniu miesiąca? Pismem z dnia 26 marca 2007r. podatnik złożył do Dyrektora Izby Skarbowej w Poznaniu wniosek o udzielenie pisemnej interpretacji co do zakresu i sposobu stosowania prawa podatkowego dotyczącego podatku od gier. Pismem z dnia 30 kwietnia 2007r. na...

1



Ok. 95% interpretacji zawartych w bazie epodatnik.pl zostało przyporządkowanych do wyżej wymienionych kategorii tematycznych.













Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj