Skorowidz tematyczny interpretacji
podatkowych

 

Opłata skarbowa → Przepisy przejściowe i końcowe 1 / 442400  │  wszystkie tematy

1

2007.06.12 - Prezydent Miasta Nowy Sącz - WKP.RKP.MO.3120-103/07
     ∟ Czy decyzje orzekające o ustaleniu i wypłacie odszkodowania za grunty zajęte pod drogi publiczne, gminne, powiatowe, wojewódzkie i krajowe podlegają opłacie skarbowej w myśl przepisów ustawy w sytuacji, gdy wniosek o ustalenie odszkodowania został złożony i zarejestrowany do 31.12.2005 r. (tj. w ustawowym terminie), natomiast wszczęcie i przeprowadzenie postępowania o ustalenie i wypłatę odszkodowania, rozstrzyganego decyzją administracyjną, następuje po 1.01.2007 r., a więc już pod działaniem obecnie obowiązującej ustawy o opłacie skarbowej ?".

1Ok. 95% interpretacji zawartych w bazie epodatnik.pl zostało przyporządkowanych do wyżej wymienionych kategorii tematycznych.

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj