Skorowidz tematyczny interpretacji
podatkowych

 

Podatek importowy → Przedmiot opodatkowania 3 / 442400  │  wszystkie tematy

1

2014.11.04 - Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach - IBPBII/1/415-654/14/MCZ
     ∟ Czy na podstawie posiadanych certyfikatów rezydencji wydanych w latach wcześniejszych względem daty wypłaty należności, potwierdzonych następnie oświadczeniem kontrahenta o braku zmian danych w certyfikatach, płatnik ma prawo zastosować odpowiednie umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania?

2013.06.26 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPB2/415-303/13-2/TR
     ∟ Podatek dochodowy od osób fizycznych w zakresie obowiązków płatnikaKlasyfikacja podatków:

2012.10.18 - Dyrektor Izby Skarbowej w Łodzi - IPTPB2/415-555/12-4/KSM
     ∟ Czy stypendium stażowe otrzymywane ze środków ww. projektu zostanie zwolnione od podatku dochodowego od osób fizycznych?

1Ok. 95% interpretacji zawartych w bazie epodatnik.pl zostało przyporządkowanych do wyżej wymienionych kategorii tematycznych.

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj